Panik Atak İçin Nefes Egzersizi

Hipnomeditasyon - Nil Gün - Stres - Audio CD

Subliminal (bilinçaltı eşiği) mesajları ile
Günümüzde stres her insanın sorunu. Stres ruhta can sıkıntısı, zihinde karmaşa, endişe, korku, bedende yorgunluk uykusuzluk gibi değişik hastalıklar yaratıyor.
Bu kaseti işyerinde, evde, kendinizi stres altında hissettiğiniz herhangi bir anda kullanabilirsiniz. Stres meditasyonun bitiminde kendinizi dinç, canlı ve rahat hissedeceksiniz. Önemli bir görüşmeden, toplantıdan, karar verme aşamasından önce yapılan stres meditasyonu size büyük ölçüde yararlı olacaktır. Gününüzün verimliliği artacaktır.

Düzenli, her gün yapılan meditasyonun ruh/zihin/beden sağlığınıza olumlu etkisi vardır. Kendinize her gün zaman ayıracak kadar değerlisiniz.

panik atak için dua , panik atak nefes egzersizleri , panik atak duası , panik atak dua , panik atak duaları , panik atak için dualar , panik atak duasi , panik atak kurtulma , panik ataktan kurtulma duası , panik ataktan kurtulma , beyinde karıncalanma hissi , panik duası , panik ataktan kurtulmak için dua , panik atak ve dua , saba tümerle nefes egzersizleri , panik atak cekenler , nefes duası , panik ataktan kurtulma egzersizleri , panikatak için dua , panik atağa iyi gelen dua ,

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !